Tootjad
Liitu Uudiskirjaga
* E-post
Nimi 
Liitu
 
Küsitlus
Kodulehe uus kujundus?
 
Ostukorv
Ostukorv on tühi
 
Kontakt
Eesti mandriosa ja saared
Mob: Lilleparun
Mob: +372 51 31 511
E-mail: info@saepood.ee
Saada sõnum otse ekraanile skaibi vahendusel!
 
Soovitame
 
Külalisi
00102647
 

Teretulemast netipoodi Saepood.ee

Täname sind siia sattumise eest! Oled sattunud õigele lehele!

Tegutseme aia- ja metsatehnika müügiga juba alates aastast 2001. Seega võime kuulutada, et oleme üle 14 aasta tegutsenud väga erinevate kaubamärkide all toodetud toodete müügi ja remondiga. Eks neid aegu on olnud erinevaid, kuid alati oleme pidanud oma kliente kõige tähtsamaks. Nende nimel oleme valmis ärkama varavalges ja töötama hiliste õhtutundideni...

PAKUME:

  • VÄIKETEHNIKA REMONTIMISTEENUS. Läänemaal tuleme ise Teie juurde saagi või mõnd teistsugust aia- ja metsatehnikat remontima.
  • VÄIKETEHNIKA REMONTIMISTEENUS KULLERI VAHENDUSEL. Kui asute kaugemal, kasutame meelsasti kulleri abi, kes toob seadme meie remonditöökotta ja pärast viib töökorras seadme jälle tagasi Teie juurde! Rahaliselt ja ajaliselt Teile kõige soodsam ning lihtsam remontimisvõimalus!
  • VÄIKETEHNIKA REMONTIMISTEENUS KAUGTOE ABIL. Juhendame ja aitame teid meelsasti seadmete remontimisel telefoni teel ja maili ning Skype vahendusel. Lepi kokku aeg ja me aitame teid.

Helista või kirjuta...  +372 51 31 511   E-mail: info@saepood.ee  me vastame rõõmuga!

Kuidas vahetada mootorsae starteri nööri?! Kirjutasin FB-s sellest ilusa jutu. Vajuta LINGILE ja vaata mõnuga. 

 

Oleme saanud toetust PRIA fondidest, millega oleme teostanud investeeringuid firma kasvuhoone laiendamiseks ja täiustamiseks. See on suuresti olnud abiks töö efektiivsuse ja tootlikkuse tõstmisel. Samuti on taotletud toetused aidanud säilitada ning juurde luua töökohti maapiirkonnas. Tänu suurenenud kasvuhoonepinnale, oleme juba suutnud suurendada firma käivet ja pakkuda klientidele paremat ning paindlikumat kvaliteeti. Oleme suurendanud tänu sellele oma konkurentsivõimet.

Uued Tooted