Tootjad
Liitu Uudiskirjaga
* E-post
Nimi 
Liitu
 
Küsitlus
Kodulehe uus kujundus?
 
Ostukorv
Ostukorv on tühi
 
Kontakt
Eesti mandriosa ja saared
Mob: Lilleparun
Mob: +372 51 31 511
E-mail: info@saepood.ee
Saada sõnum otse ekraanile skaibi vahendusel!
 
Soovitame
 
Külalisi
00041793
 

Teretulemast netipoodi Saepood.ee

Täname sind siia sattumise eest! Oled sattunud õigele lehele!

Saepood.ee on sinu teenistuses nüüd ja alati just siis, kui teda kõige rohkem vajad! Ja kui suurt tagumist ratast Partner 6056 või 6556 vajad siis oled õige lingi lähedal.... SUUR RATAS PARTNERILE!

Tegutseme aia- ja metsatehnika müügiga juba alates aastast 2001. Seega võime kuulutada, et oleme üle 13 aasta tegutsenud Stiga, Husqvarna, Jonsered, Partner, McCULLOCHKlippo, FlymoStihl, Dolmar, Shindaiwa, Gardena... kaubamärkide all toodetud toodete müügi ja remondiga. Eks neid aegu on olnud erinevaid, kuid alati oleme pidanud oma kliente kõige tähtsamaks. Nende nimel oleme valmis ärkama varavalges ja töötama hiliste õhtutundideni...

Läänemaal tuleme ise Teie juurde saagi või mõnd teistsugust aia- ja metsatehnikat remontima. Kui asute kaugemal, kasutame meelsasti kulleri abi, kes toob seadme meie remonditöökotta ja pärast viib töökorras seadme jälle tagasi Teie juurde! Rahaliselt ja ajaliselt Teile kõige soodsam ning lihtsam remontimisvõimalus!

Oleme osavad ka telefoni teel abi andma. Vahest oleme isegi sellise teenuse eest tasu saanud. Nii hea abi oli, et klient maksis rõõmuga nõustamise eest, kuna Ta ei pidanud kuhugi sõitma ega kuskil järjekorras ootama!

Helista või kirjuta... me vastame rõõmuga-   +372 51 31 511 Elar Piir  E-mail: info@saepood.ee  Saada sõnum otse ekraanile skaibi vahendusel! 

Uued Tooted